firma

W sektorze budownictwa sprawna realizacja procesu inwestycyjnego jest zależna od wielu czynników. Niewątpliwie jedną z najważniejszych kwestii w tym zakresie jest komunikacja na linii: producent – dystrybutor – inwestor. Sprawny przepływ rzetelnych informacji produktowych oraz handlowych pomiędzy tymi trzema podmiotami warunkuje sukces projektów budowlanych.

Aby inwestor miał możliwość zakupu materiałów budowlanych w korzystnych cenach, potrzebna jest szeroka sieć dystrybucji, którą stanowią hurtownie, składy oraz sklepy budowlane. Natomiast korzystna oferta produktowa oraz wysoka jakość towaru na rynku są zależne od dobrej współpracy pomiędzy firmami dystrybucyjnymi a producentami.

Doświadczenie zawodowe, zdobyte przez nas w branżach: budowlanej oraz internetowej, pozwoliło nam uruchomić System ESNETIX, którego celem jest wspomaganie relacji handlowych pomiędzy producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych.

System ESNETIX jest innowacyjnym oprogramowaniem internetowym, służącym do obsługi procesu składania oraz przetwarzania zamówień na materiały budowlane. Jest on adresowany do Klientów profesjonalnych, którzy za pomocą Systemu mogą hurtowo oferować produkty oraz składać na nie zamówienia.

Bardzo dużą zaletą naszego oprogramowania jest to, że zostało ono w całości dedykowane branży budowlanej. Przygotowując się do jego uruchomienia, wzięliśmy pod uwagę duże zróżnicowanie ofert rynkowych, dzięki czemu każda firma, niezależnie od swojego profilu produkcyjnego i handlowego, może założyć swoje konto w Systemie ESNETIX. Uwzględniliśmy również szereg aspektów, jakie towarzyszą producentom oraz dystrybutorom materiałów budowlanych w ich codziennej działalności biznesowej.

Projektując naszą aplikację internetową, kładliśmy nacisk na wysoką jej funkcjonalność oraz przejrzystość poszczególnych elementów składowych. Dzięki temu, do obsługi Systemu ESNETIX nie jest potrzebna zaawansowana wiedza informatyczna.

Niezwykle poważnie podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa danych. Dlatego nasze oprogramowanie posiada odpowiednie zabezpieczenia, które chronią dane przed uszkodzeniem lub zniszczeniem a także dostępem do nich osób trzecich. Wszystkie Państwa informacje handlowe chronimy z wielką troską, wykorzystując protokół SSL, który służy do bezpiecznej transmisji zaszyfrowanego strumienia danych.

ESNETIX – Internetowy system zamówień dla branży budowlanej

Zapraszamy do współpracy z nami!